13 Nisan 2008’de hizmete açılan işletmemiz, o tarihte sadece 10 masa ile hizmet vermekteydi. Tabii ki siz değerli müşterilerimizin memnun kalması ve bizi devamlı tercih etmesi nedeniyle günden güne büyüyerek hizmet vermeye devam ediyoruz. 2008 yılında Kırcamii bölgesinde  bu alan üzerine açılan ilk işletme olmaktayız.

Bu tarihten sonra bu bölgelerde daha çok açılmaya (taklit) edilmeye başlandık. Fakat bizim kalitemiz, güler yüzümüz ve hizmetlerimizden memnun kalan siz değerli müşterilerimiz bizi tercih ederek onurlandırdınız. Yıllar geçtikçe kalitemiz daha da artarak ilerlemektedir.

İşletmemizin kurucusu Sayın Şevket Tekerli, kendisinden çok büyük ödünler vererek işletmemizi bu yıllara getirmiştir. Halen aynı heves ve azimle çalışmaya devam etmektedir. Ama artık bir destekçisi daha vardır. Oğlu Nedim  Tekerli. Nedim Bey’de babasından gördüklerini aynı şekilde devam ettirmektedir.

Baba oğulun gücüyle daha da büyüyen bu işletme, sizlere daha iyi hizmetler sunmak için durmaksızın çalışmaktadır. Uzun yıllardır aynı heves, aynı kalite daha da artarak siz değerli müşterilerimize hizmet etmekteyiz. Bizi terci ettiğiniz için teşekkür ederiz.